Każdy projekt to unikalna przygoda i szansa na odkrycie nowych możliwości

nasza ekspertyza

Pasjonuje nas świat i jego możliwości

CPQ
PIM
B2b

Eksplorujemy i tworzymy rozwiązania związane z zarządzaniem, ewidencją i konfiguracją produktów i usług złożonych.

Nasze rozwiązania umożliwiają obsługę całego cyklu życia produktów - od ich definiowania, przez ofertowanie i przygotowanie do produkcji, po obsługę posprzedażową i serwis.

Dzielimy się wiedzą ekspercką i wspieramy naszych klientów tak, by mogli się skupić na rozwoju i skalowaniu biznesu.

CPQ ・ Configure, Price & Quote

Rozwiązanie problemu konfigurowania i oferowania zróżnicowanych produktów i usług w celu zapewnienia optymalnego wykorzystanie zasobów sprzedażowych.

PIM・ Product Information Management

Umożliwienie ewidencji i definiowania dużej ilości produktów i usług w sposób, który ułatwi ich produkcję, konfigurowanie i oferowanie dla szerokiego grona klientów.

B2B・ Business to Business

Zapewnienie wsparcia partnerom biznesowym firmy tak, by stali się istotnym ogniwem wytwarzania wartości biznesowej na potrzeby jej klientów.

nasze realizacje

Poznaj historię projektów, w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć

NOWE przedsięwzięcia

Prowadzimy działania biznesowe i tworzymy własne produkty w różnych, powiązanych z branżą IT obszarach

Współpraca z naszymi klientami to okazja do wspólnego zgłębiania różnych problemów biznesowych. Dzięki wymianie wiedzy i doświadczeń, możemy razem tworzyć nowe rozwiązania, a także poszerzyć wachlarz oferowanych produktów i usług.

Przekładamy myślenie Lean Startup na praktykę - prototypujemy, budujemy MVP, testujemy różne hipotezy biznesowe. Dzięki temu możemy doskonalić podejście zwinne do zarządzania projektami - tworzyć w krótkim czasie rozwiązania, które dają prawdziwą wartość.

Najlepiej rokujące pomysły zamieniamy w "spinoffy", które jako niezależne przedsięwzięcia, tworzą portfel synergicznych projektów biznesowych.

EXSO CONSTRUCT

Jesteśmy powiązani z zespołem doświadczonych inżynierów posiadających kompetencje z zakresu projektowanie, automatyki i konstrukcji maszyn i urządzeń przemysłowych.

CONFIGURAT.IO

Tworzymy autorskie rozwiązanie dostępne w chmurze, które pozwala na konfigurowanie złożonych produktów i usług tak, by to klienci mogli decydować o szczegółach zamówienia.

KIOSK4

Rozwijamy startup, który oferuje projektowanie i produkcję innowacyjnych INFOKIOSKÓW w kilku wariantach, kształtach i różnych konfiguracjach sprzętowych.

4CANTEEN

Rozwijamy system zarządzania stołówkami i firmami cateringowymi, umożliwiający sprawne wydawanie posiłków dzięki wykorzystywaniu m.in. kart zbliżeniowych.

+15 lat podróży biznesowej z zaufanymi partnerami